Dnia 29 maja 2015 r. dzieci z oddziału przedszkolnego 0"B" były na wycieczce w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie. Pogoda tego dnia bardzo nam sprzyjała. Wszyscy z dużym zainteresowaniem słuchaliśmy pani przewodnik, która oprowadziła nas przez wszystkie działy ogrodu. Dzieciaki oglądały, dotykały i wąchały najróżniejsze rośliny, a także sprawdzały wytrzymałość niektórych drzew. W Dworku Kościuszków podziwialiśmy wystawę fotografii roślin i ogrodów laureatów międzynarodowego konkursu IGPOTY. Przy stawie czekały na nas kaczki, a właściwie na chleb, którego mieliśmy spore zapasy. Ostatnim punktem na mapie naszego spaceru po Ogrodzie było ognisko, a także liczne niespodzianki. Bardzo serdecznie dziękujemy mamie Michasia, pani Monice Książek za wspaniały spacer oraz przygotowanie licznych atrakcji dla pełnych energii przedszkolaków!