30 listopada ośmioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Konopnica w Stasinie. Walka o podium toczyła się w dwóch kategoriach: pierwsza to uczniowie klas 4-6, a druga to młodzież klas 7-8 oczywiście osobno dla chłopców i osobno dla dziewcząt.
W kategorii 7-8 dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Antonina Mazurek, drugie zaś Katarzyna Sidorowicz, uczennice naszej szkoły.
W kategorii 7-8 chłopców pierwsze miejsce zajął Michał Palak, drugie zaś Alan Ziółkowski, uczniowie naszej szkoły.
W kategorii 4-6 dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Alicja Szabat, drugie zaś Emilia Pieczonka, uczennice naszej szkoły.
W kategorii 4-6 chłopców pierwsze miejsce zajął uczeń szkoły w Motyczu. Reprezentujący naszą szkołę Maciej Gajowiak zajął trzecie miejsce, a Szymon Czarnecki otarł się o podium.
Można by powiedzieć, że uczniowie naszej szkoły rozbili bank, ponieważ w poszczególnych kategoriach zajęli całe podium.
Szkole w Stasinie dziękujemy za przygotowanie zawodów. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!