Piątek, 22 listopada był dla przedszkolaków z oddziału 6 – latków dniem pełnym wrażeń. Przygoda zaczęła się od jazdy autobusem komunikacji miejskiej, którym większość dzieciaków jechała po raz pierwszy. Kasowanie biletów, to dopiero frajda ;) Pierwszy punkt wyprawy: pizzeria. W grupie jedzenie zawsze lepiej smakuje, a pizza w szczególności. W dalszą podróż jedziemy trolejbusem i w końcu główny cel wyprawy: wystawa zwierząt egzotycznych. Przedszkolaki z zainteresowaniem podziwiały zwierzęta, których nie można na co dzień spotkać w naszym klimacie. Dzieciom szczególnie podobały się barwne papugi i jaszczurki. Tylko najodważniejsi mieli odwagę podejść do węża pytona i skunksa ;)
Mali miłośnicy zwierząt egzotycznych wrócili do szkoły pełni wrażeń i nowych doświadczeń.