„ ...Miś ma uszy do targania, po to misiem jest,
      Żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez … ”

Małe, duże, kolorowe, mięciutkie i puchate. Pluszowe misie oraz inne przytulani opanowały nasze oddziały przedszkolne, a to z racji Dnia Pluszowego Misia, który w tym roku świętuje 111 urodziny. Dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione przytulanki, aby wspólnie bawić się, uczyć, tańczyć i śpiewać. Przedszkolaki dowiedziały się, jak powstał pierwszy pluszowy miś, opowiadały o „misiowych” przyjaciołach, przygotowały laurki dla miłych gości.
Doskonale  radziły sobie odgadując zagadki i relaksowały się słuchając przygód Kubusia o małym rozumku. Zabawa była znakomita. Wszystkim dopisywał dobry humor. Szkoda, że dzień minął tak szybko! Do domu dzieci zabrały wspaniałe wrażenia oraz rysunki i opaski z misiem w roli głównej :)