Każdego roku, pod koniec listopada, z racji wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej Seminarium Duchowne w Lublinie organizuje Tydzień Muzyki Chrześcijańskiej ,tzw. "Cecylianka". Zawsze jeden z dni jest przeznaczony jest na przegląd najlepszych zespołów dziecięcych. W tym roku - ku naszej ogromnej radości - do zaprezentowania się wśród najlepszych dziecięcych grup muzycznych zaproszone zostały nasze szkolne "Promyczki". W piątkowy wieczór, 21 listopada, w zapełnionej po brzegi auli Seminarium Duchownego w Lublinie dzieci zaprezentowały kilka utworów (np. "Niebo jest w sercu mym", "Każdy może być święty"), a za swój występ otrzymały ogromne brawa! Niewątpliwie występ na tym przeglądzie muzyki chrześcijańskiej jest wielkim wyróżnieniem dla naszych dzieci, całego zespołu oraz p. Małgorzaty Cygan, która od kilku już lat, dzięki systematycznej pracy z dziećmi, stworzyła zespół oklaskiwany w całej archidiecezji!