Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów foto/2023/zawody2 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery}foto/2023/zawody2{/gallery}
29 marca w naszej szkole odbył się trzeci etap zawodów w piłce nożnej halowej dziewcząt i chłopców klas 4-6. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:
1. Gajowiak Maciej kl. 6
2. Kutkowski Karol kl. 6
3. Czarnecki Szymon kl. 5
4. Sugier Szymon kl. 4
5. Chomicki Aleksander kl. 4
Tak jak w poprzednich etapach nasza drużyna zajęła 2 miejsce. Dziękujemy kibicom za mocny doping, a zawodnikom gratulujemy osiągnięć!
Czwarty etap zawodów i tym samym finał odbędzie się 18 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Motyczu.