Dzień Dziecka w naszej szkole  to wyjątkowa okazja do wspólnej zabawy i radości, bo każdy z nas jest dzieckiem! W tym roku nie mogło zabraknąć atrakcji dla naszych podopiecznych, były dmuchańce, wodne tatuaże, koło fortuny z atrakcyjnymi nagrodami, loteria dla najmłodszych dzieci z oddziałów przedszkolnych, wyroby koralikowej biżuterii, bańki mydlane, zawody sportowe, zabawy integracyjne, strzelanie z łuku z nagrodami, gniotki, malowanie twarzy. Ogromną radość sprawili strażacy z OSP Konopnica i ich pokaz sprzętu. Nie zabrakło słodkich poczęstunków: popcornu, waty cukrowej (robionych na miejscu), muffinek, soczków w kartonikach i oczywiście lodów! Grom i zabawom towarzyszyła dobra muzyka i wspaniała pogoda!
Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: Wójtowi Gminy Konopnica - Panu Mirosławowi Żydkowi, Państwu Bogumile i Tomaszowi Wróblewskim, ks. Marcinowi Turowskiemu, Radnemu Rady Gminy w Konopnicy - Panu Stanisławowi Łukasiewiczowi, Zajazdowi Gościnnemu, Firmie Wikpol Sp. z o. o., Firmie Delta,  Wytwórni Koncentratów i Mieszanek Paszowych AGROPOL s.j., Bankowi Spółdzielczemu  w Poniatowej Oddział w  Kozubszczyźnie oraz naszej wspaniałej Radzie Rodziców, Rodzicom  i Nauczycielom.

Dyrektor Szkoły – Aniela Sobolewska