W dniach 25-28 marca 2015 r. nasza szkoła tradycyjnie uczestniczyła w rekolekcjach wielkopostnych, przeżywanych w parafii pw. Wniebowzięcia NMP i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Konopnicy. Tegoroczne rekolekcje prowadził ks. Grzegorz Bogdański, były wikariusz i katecheta w naszej szkole. Ich motywem przewodnim było hasło "Jezus - mój Superbohater". Przez cztery dni ćwiczeń duchowych, dzieci zastanawiały się kto jest dla nich bohaterem i dlaczego Jezus Chrystus może być dla każdego z nas "superbohaterem". Jedną z głównych atrakcji rekolekcji było serce, które w dniu spowiedzi świętej, wolne od grzechów uniosło się (dosłownie i w przenośni) w górę! Liturgię każdego dnia rekolekcji ubogacał śpiew naszego szkolnego zespołu "Promyczki".