Przedstawienie z okazji Świąt Wielkanocnych pt :"Wielkanocne Kurki" przegotowały dzieci z klasy pierwszej A pod kierunkiem pani Beaty Drzazgi. Klasa na ten moment była odświętnie udekorowana przez dzieci z klasy pierwszej. W centralnym miejscu stał przystrojony stół wielkanocny, a na nim: koszyczek z pisankami, babka wielkanocna, baranek wielkanocny. Wokół rozwieszono ilustracje symbolizujące święta: pisanki, palmy wielkanocne, koguciki. Celem przedstawienia było przybliżenie zwyczajów i tradycji wielkanocnych. Mali aktorzy zaprezentowali przygotowane i wyćwiczone dużo wcześniej wiersze i piosenki związane ze Świętami Wielkiejnocy. Przybliżyli również publiczności tradycje i zwyczaje związane z tymi świętami. Była okazja dowiedzieć się że: Święta Wielkanocne to najstarsze i największe nasze święta.