25 czerwca 2015 roku odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów naszej szkoły. Na wstępie głos zabrała Pani Dyrektor, która powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, innych pracowników szkoły, rodziców i uczniów. Następnie szóstoklasiści przedstawili długo przygotowywany program artystyczny, który w pierwszej części bardzo rozśmieszył publiczność, w drugie zaś wzruszył do łez. Po tym Pani Dyrektor wręczyła każdemu szóstakowi dyplom absolwenta. Na zakończenie odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru szkoły przez klasę szóstą klasie piątej. Po tym rodzice zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez nich, w czasie którego wszyscy jeszcze długo rozmawiali o swoich wspomnieniach dotyczących tych ostatnich sześciu minionych lat spędzonych w tej szkole...