Na zaproszenie Klubu Sportowego „Budowlani Lublin” uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacyjnym Turnieju Szkolnej Ligi Rugby Tag w ramach Ogólnopolskiego Programu Szkolnego. Turniej odbył się 24 października w Szkole Podstawowej w Płouszowicach.
Turniej odbył się w trzech kategoriach klas IV, V, VI. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy szóstej w składzie: Gołaś Alicja, Pazur Alicja, Saran Michał, Burek Sebastian, Burczak Andrzej, Sapko Szymon, Sidorowicz Jan, Bojarski Mariusz, Książek Bartek. W toku sportowej rywalizacji a przy okazji wspaniałej zabawy nasza drużyna zdobyła trzecie miejsce, otrzymała Puchar a opiekun drużyny piłkę do rugby. Saran Michał jako jedyny zawodnik z klas szóstych otrzymał dyplom za okazanie wyjątkowego talentu i ducha współzawodnictwa podczas turnieju. Za zaproszenie do udziału w turnieju serdeczne podziękowania kierujemy do p. S. Berestek i p. J. Jurkowskiego.
Opiekun drużyny- Rekucka Elżbieta