27 stycznia 2018 roku w naszej szkole miało miejsce wielkie święto: Dzień Babci i Dziadka. Tego dnia uroczystość pełna niespodzianek rozpoczęła się w sali gimnastycznej, gdzie Pani Dyrektor serdecznie przywitała wszystkich zebranych. Następnie wiele ciepłych słów skierował do nich Ksiądz Proboszcz. Kolejną częścią spotkania był występ wnucząt, w którym najpierw publiczność miała okazję obejrzeć zabawną scenkę, a później wysłuchać wierszy recytowanych przez rodzeństwa. Na koniec wszystkie dzieci wystąpiły razem wspólnie śpiewając. Po tym Pani Małgosia i Pan Marcin przeprowadzili dla wszystkich zebranych dziadków quiz z nagrodami zawierający pytania, które na chwilę przeniosły nas w czasy ich młodości. W kolejnej części uroczystości odbyło się rozwiązanie gminnego konkursu literackiego. Wszyscy laureaci otrzymali z rąk Pani Dyrektor nagrody książkowe oraz dyplomy. Z naszej szkoły nagrodzeni zostali: Matylda Woć oraz Dawid Czarnecki z klasy IV. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Następnie odbyło się wręczenie Nagrody Dyrektora uczennicy, która w pierwszym semestrze uzyskała najwyższą średnią ocen ze wszystkich przedmiotów edukacyjnych i wzorowe zachowanie. Była to Karolina Dorosz z klasy V. Gratulujemy Karolinie! Po tym uroczystość przybrała indywidualny charakter, gdyż Dziadkowie zostali zaproszeni do klas swoich wnucząt, gdzie czekały na nich kolejne niespodzianki. Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz śpiewamy głośne „100 lat!” i zapraszamy na chwilę wspomnień oglądając naszą galerię zdjęć.