W dniach 21-22 marca, w naszej szkole gościły siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi.
Jako Zgromadzenie międzynarodowe, przybliżyły dzieciom temat misji. W środę cztery postulantki z trzech różnych krajów: Polski (s. Kinga Radko, s. Lidia Piecyk) , Słowenii (s. Ana Šuštar) i Rosji s. Anastasia Koleynik), opowiedziały jak zostać misjonarzem, oraz jak przygotować się na wyjazd na misje. W czwartek gościliśmy s. Reginę Park  (z Korei Południowej) oraz s. Marylę Spychalską. Siostry przybliżyły nam kulturę koreańską oraz japońską, oraz misje sióstr w  tych krajach.Dziękujemy też za zaangażowanie w kiermaszu na rzecz misji. Uzyskana z niego kwota została przeznaczona na pomoc ofiarom ostatniego wybuchu wulkanu na Filipinach.