W dniu 13 marca w Szkole Podstawowej w Stasinie odbyły się zawody tenisa stołowego o „Puchar Wójta Gminy Konopnica” w kategorii dziewcząt i chłopców. Reprezentację naszej szkoły w tym turnieju stanowili Kamila Walczak i Klaudia Rudkowska z klasy VI oraz Jan Pieczonka z klasy VII. Dla całej trójki zawody okazały się bardzo udane gdyż wszyscy wrócili z trofeami. Kamila Walczak nie miała sobie równych w swojej kategorii klas IV-VI i zajęła pierwsze miejsce, a Klaudia Rudkowska uległa w finale jedynie swojej koleżance z klasy zajmując miejsce drugie. Jan Pieczonka również dotarł do finału swojej kategorii klas VII oraz gimnazjum ostatecznie zajmując drugą lokatę. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.