W dniu 18 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy VI i VII wraz z opiekunami odbyli niesamowitą podróż w głąb Ziemi – zajęcia geologiczne przygotowane przez Muzeum Regionalne w Kluczkowicach oraz Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych. Uczniowie mieli okazję prześledzić dzieje naszej planety od jej powstania, a także obejrzeć i dotknąć skamieniałości pochodzące sprzed milionów lat z odbitymi na nich śladami zwierząt tamtych czasów. Następnie wybraliśmy się do lasu gdzie w pięknie zielonej, wiosennej scenerii poszukiwaliśmy i nazywaliśmy owady przez nas złapane-oczywiście następnie wypuszczone na wolność. :) Na koniec każdy miał możliwość zmierzyć się w konkursie rozwiązując krzyżówkę nawiązującą do tematu dnia. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!