13 czerwca uczniowie klas trzecich wzięli udział w wyjazdowych zajęciach z zakresu programowania, podsumowujących realizowany przez nas projekt „Razem odkryjmy świat programowania”. Zajęcia odbyły się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Uczniowie zwiedzili uniwersytet, poznali jego historię, a także uczestniczyli w wykładzie jak prawdziwi studenci, który przygotowała pani dr Joanna Szegda. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy "Małego studenta" oraz zakładki do książek, zaprojektowane z okazji 100-lecia KUL JP II.
Dziękujemy organizatorom projektu: Fundacji VCC w konsorcjum z fundacją „Wschodni Klaser Innowacji” oraz Katolickim Uniwersytetem Lubelskim Jana Pawła II w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.