W dniu 22 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Z tej okazji o godzinie 8:00 w Kościele w Konopnicy została odprawiona Msza Święta, a następnie już w naszej szkole, w sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego. Pogratulowano najlepszym uczniom oraz wręczono nagrody książkowe i dyplomy uczniom, którzy ukończyli klasę z wyróżnieniem, uzyskali stuprocentową frekwencję i wzorowe zachowanie oraz zajęli pierwsze miejsca w konkursach. W tym półroczu Nagrodę Dyrektora otrzymali uczniowie klasy IV: Czarnecki Dawid i Kapica Kacper, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen. Wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom życzymy dużo słońca, bezpiecznych i radosnych wakacji.

Z bezpieczne