25 października 2013 przy budynku UG Konopnica odbył się Bieg o Puchar Wójta Gminy Konopnica. Zawody były skierowane do chłopców i dziewcząt wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Konopnica, tj. Radawca Dużego, Zemborzyc Tereszyńskich, Motycza, Stasina i Konopnicy. Impreza przebiegała w zdrowej, sportowej atmosferze. Można było zaobserwować duże zaangażowanie, sportowe zacięcie wśród zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Naszą Szkołę reprezentowali: Dziewczęta: Angelika Nieradko, Oliwia Miazek, Monika Gorbaniuk, Patrycja Ciesielka oraz Wiktoria Michalec. Chłopcy: Dawid Kuśmierz, Arkadiusz Gałęga, Konrad Fus oraz Sebastian Mazurek.

Wzorowo spisała się Wiktoria Michalec, która w kategorii dziewcząt zameldowała się na mecie jako pierwsza !!! Zdobyła tym samym puchar największy z możliwych. Na uwagę zasługuje również wynik w klasyfikacji drużynowej: 

Nasze dziewczęta zajęły  II miejsce w gminie natomiast chłopcy III.   GRATULACJE!!!

Na zakończenie imprezy Wójt Gminy Konopnica Pan Mirosław Żydek wręczył zwycięzcom pamiątkowe puchary i dyplomy oraz życzył sukcesów w kolejnych zawodach organizowanych przez Gminę.