Pierwszym przystankiem wyprawy klasy drugiej do Kozubszczyzny była Biblioteka Gminna. Panie bibliotekarki zapoznały nas z charakterem pracy instytucji publicznej. W ciszy i skupieniu można było obejrzeć a nawet poczytać fragmenty interesujących książek.
Kolejnym przystankiem spaceru był Ośrodek Rehabilitacji Bocianów. Dowiedzieliśmy się, w jaki sposób udzielana jest pomoc tym pięknym, kojarzonym z Polską ptakom, które nie miały w życiu tyle szczęścia co inne, ale miały szczęście trafić właśnie tu pod opiekę pana Kamila. Wśród radosnego klekotu można było dodatkowo pobawić się z alpakami i nakarmić owieczki.
Z wielką radością informujemy, że wielki szkolny konkurs na oficjalne logo naszej szkoły został oficjalnie rozstrzygnięty! Przed komisją konkursową stało niezwykle trudne zadanie, ponieważ wszystkie zgłoszone projekty były pełne kreatywności, pasji i ciekawych pomysłów.
Po długich naradach i wnikliwej ocenie, komisja wybrała jeden, zwycięski projekt, który najbardziej ujął jury swoją estetyką, oryginalnością i tym, jak pięknie oddaje charakter naszej placówki. Zwycięskie logo zostało przygotowane przez ucznia klasy VI – Huberta Wróblewskiego. Podczas oficjalnego podsumowania wręczono nagrody laureatom!
Ten konkurs miał dla nas szczególne znaczenie. Wyłoniona praca stanie się oficjalnym logo, którym jako szkoła będziemy się posługiwać już od nowego roku szkolnego!
Na ostateczny efekt musimy jednak jeszcze chwilę poczekać. Zwycięski projekt trafił właśnie w ręce profesjonalisty, który zajmie się jego przygotowaniem graficznym i cyfryzacją. Wszyscy poznają nowe logo już niebawem – obiecujemy, że warto czekać!
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom za udział w konkursie!
Po długich naradach i wnikliwej ocenie, komisja wybrała jeden, zwycięski projekt, który najbardziej ujął jury swoją estetyką, oryginalnością i tym, jak pięknie oddaje charakter naszej placówki. Zwycięskie logo zostało przygotowane przez ucznia klasy VI – Huberta Wróblewskiego. Podczas oficjalnego podsumowania wręczono nagrody laureatom!
Ten konkurs miał dla nas szczególne znaczenie. Wyłoniona praca stanie się oficjalnym logo, którym jako szkoła będziemy się posługiwać już od nowego roku szkolnego!
Na ostateczny efekt musimy jednak jeszcze chwilę poczekać. Zwycięski projekt trafił właśnie w ręce profesjonalisty, który zajmie się jego przygotowaniem graficznym i cyfryzacją. Wszyscy poznają nowe logo już niebawem – obiecujemy, że warto czekać!
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom za udział w konkursie!
#KonkursSzkolny #LogoSzkoły #MłodziArtyści #NoweLogo #SzkołaKonopnica #Kreatywność
3 czerwca nasza szkoła zamieniła się w prawdziwy plac zabaw, pełen radości, uśmiechu i niezapomnianych atrakcji! Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla naszych uczniów mnóstwo niespodzianek, które sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.
Na dzieci czekało całe mnóstwo rozrywek. Ogromnym powodzeniem cieszyły się dmuchańce, na których można było wyszaleć się do woli. Ponad szkolnym boiskiem unosiły się też mieniące się w słońcu, ogromne bańki mydlane, które wywołały mnóstwo radości. Dla miłośników aktywnego wypoczynku zorganizowane zostały pełne emocji zawody sportowe, a wielkie poruszenie i dreszczyk emocji towarzyszyły loterii fantowej, w której każdy mógł spróbować swojego szczęścia. Tradycyjnie już kolejki ustawiały się do stanowiska malowania twarzy, gdzie powstawały prawdziwe, kolorowe dzieła sztuki.
Nie zabrakło także pysznych przekąsek, które są nieodłącznym elementem udanego świętowania - zapach świeżego popcornu, słodka wata cukrowa oraz chłodzące lody umilały czas wszystkim uczestnikom. Niezwykłą atrakcją okazały się również pokazy sprzętu strażackiego, podczas których uczniowie mogli z bliska przyjrzeć się pracy strażaków i poznać tajniki ich zawodu.
Serdeczne podziękowania!
Ta wspaniała impreza nie mogłaby się odbyć bez ogromnego zaangażowania i wsparcia wielu osób. Składamy gorące podziękowania dla Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy za wielkie serce, organizację i ufundowanie atrakcji.
Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do rodziców naszych Uczniów, którzy aktywnie włączyli się w pomoc przy tym wydarzeniu. Dziękujemy:
• p. Agnieszce Gałędze,
• p. Karolinie Skrzetuskiej-Turskiej,
• p. Bogumile Wróblewskiej,
• p. Oldze i Łukaszowi Wysockim.
Dziękujemy druhom z OSP w Kozubszczyźnie za przeprowadzenie fantastycznych pokazów i zapewnienie bezpiecznej zabawy.
Słowa podziękowania kierujemy również do Nauczycieli oraz Wychowawców, którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci i zadbali o doskonałą atmosferę.
Dziękujemy Wam wszystkim za to, że 3 czerwca na twarzach naszych uczniów gościł bezcenny uśmiech! To był dzień pełen magii! Wspaniały Dzień Dziecka w naszej szkole!
3 czerwca nasza szkoła zamieniła się w prawdziwy plac zabaw, pełen radości, uśmiechu i niezapomnianych atrakcji! Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla naszych uczniów mnóstwo niespodzianek, które sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.
Na dzieci czekało całe mnóstwo rozrywek. Ogromnym powodzeniem cieszyły się dmuchańce, na których można było wyszaleć się do woli. Ponad szkolnym boiskiem unosiły się też mieniące się w słońcu, ogromne bańki mydlane, które wywołały mnóstwo radości. Dla miłośników aktywnego wypoczynku zorganizowane zostały pełne emocji zawody sportowe, a wielkie poruszenie i dreszczyk emocji towarzyszyły loterii fantowej, w której każdy mógł spróbować swojego szczęścia. Tradycyjnie już kolejki ustawiały się do stanowiska malowania twarzy, gdzie powstawały prawdziwe, kolorowe dzieła sztuki.
Nie zabrakło także pysznych przekąsek, które są nieodłącznym elementem udanego świętowania - zapach świeżego popcornu, słodka wata cukrowa oraz chłodzące lody umilały czas wszystkim uczestnikom. Niezwykłą atrakcją okazały się również pokazy sprzętu strażackiego, podczas których uczniowie mogli z bliska przyjrzeć się pracy strażaków i poznać tajniki ich zawodu.
Serdeczne podziękowania!
Ta wspaniała impreza nie mogłaby się odbyć bez ogromnego zaangażowania i wsparcia wielu osób. Składamy gorące podziękowania dla Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy za wielkie serce, organizację i ufundowanie atrakcji.
Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do rodziców naszych Uczniów, którzy aktywnie włączyli się w pomoc przy tym wydarzeniu. Dziękujemy:
• p. Agnieszce Gałędze,
• p. Karolinie Skrzetuskiej-Turskiej,
• p. Bogumile Wróblewskiej,
• p. Oldze i Łukaszowi Wysockim.
Dziękujemy druhom z OSP w Kozubszczyźnie za przeprowadzenie fantastycznych pokazów i zapewnienie bezpiecznej zabawy.
Słowa podziękowania kierujemy również do Nauczycieli oraz Wychowawców, którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci i zadbali o doskonałą atmosferę.
Dziękujemy Wam wszystkim za to, że 3 czerwca na twarzach naszych uczniów gościł bezcenny uśmiech! To był dzień pełen magii!
Bogata relacja fotograficzna dostępna pod linkiem: https://www.facebook.com/share/p/1L4rDJaP5u/
Na dzieci czekało całe mnóstwo rozrywek. Ogromnym powodzeniem cieszyły się dmuchańce, na których można było wyszaleć się do woli. Ponad szkolnym boiskiem unosiły się też mieniące się w słońcu, ogromne bańki mydlane, które wywołały mnóstwo radości. Dla miłośników aktywnego wypoczynku zorganizowane zostały pełne emocji zawody sportowe, a wielkie poruszenie i dreszczyk emocji towarzyszyły loterii fantowej, w której każdy mógł spróbować swojego szczęścia. Tradycyjnie już kolejki ustawiały się do stanowiska malowania twarzy, gdzie powstawały prawdziwe, kolorowe dzieła sztuki.
Nie zabrakło także pysznych przekąsek, które są nieodłącznym elementem udanego świętowania - zapach świeżego popcornu, słodka wata cukrowa oraz chłodzące lody umilały czas wszystkim uczestnikom. Niezwykłą atrakcją okazały się również pokazy sprzętu strażackiego, podczas których uczniowie mogli z bliska przyjrzeć się pracy strażaków i poznać tajniki ich zawodu.
Serdeczne podziękowania!
Ta wspaniała impreza nie mogłaby się odbyć bez ogromnego zaangażowania i wsparcia wielu osób. Składamy gorące podziękowania dla Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy za wielkie serce, organizację i ufundowanie atrakcji.
Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do rodziców naszych Uczniów, którzy aktywnie włączyli się w pomoc przy tym wydarzeniu. Dziękujemy:
• p. Agnieszce Gałędze,
• p. Karolinie Skrzetuskiej-Turskiej,
• p. Bogumile Wróblewskiej,
• p. Oldze i Łukaszowi Wysockim.
Dziękujemy druhom z OSP w Kozubszczyźnie za przeprowadzenie fantastycznych pokazów i zapewnienie bezpiecznej zabawy.
Słowa podziękowania kierujemy również do Nauczycieli oraz Wychowawców, którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci i zadbali o doskonałą atmosferę.
Dziękujemy Wam wszystkim za to, że 3 czerwca na twarzach naszych uczniów gościł bezcenny uśmiech! To był dzień pełen magii! Wspaniały Dzień Dziecka w naszej szkole!
3 czerwca nasza szkoła zamieniła się w prawdziwy plac zabaw, pełen radości, uśmiechu i niezapomnianych atrakcji! Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla naszych uczniów mnóstwo niespodzianek, które sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.
Na dzieci czekało całe mnóstwo rozrywek. Ogromnym powodzeniem cieszyły się dmuchańce, na których można było wyszaleć się do woli. Ponad szkolnym boiskiem unosiły się też mieniące się w słońcu, ogromne bańki mydlane, które wywołały mnóstwo radości. Dla miłośników aktywnego wypoczynku zorganizowane zostały pełne emocji zawody sportowe, a wielkie poruszenie i dreszczyk emocji towarzyszyły loterii fantowej, w której każdy mógł spróbować swojego szczęścia. Tradycyjnie już kolejki ustawiały się do stanowiska malowania twarzy, gdzie powstawały prawdziwe, kolorowe dzieła sztuki.
Nie zabrakło także pysznych przekąsek, które są nieodłącznym elementem udanego świętowania - zapach świeżego popcornu, słodka wata cukrowa oraz chłodzące lody umilały czas wszystkim uczestnikom. Niezwykłą atrakcją okazały się również pokazy sprzętu strażackiego, podczas których uczniowie mogli z bliska przyjrzeć się pracy strażaków i poznać tajniki ich zawodu.
Serdeczne podziękowania!
Ta wspaniała impreza nie mogłaby się odbyć bez ogromnego zaangażowania i wsparcia wielu osób. Składamy gorące podziękowania dla Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy za wielkie serce, organizację i ufundowanie atrakcji.
Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do rodziców naszych Uczniów, którzy aktywnie włączyli się w pomoc przy tym wydarzeniu. Dziękujemy:
• p. Agnieszce Gałędze,
• p. Karolinie Skrzetuskiej-Turskiej,
• p. Bogumile Wróblewskiej,
• p. Oldze i Łukaszowi Wysockim.
Dziękujemy druhom z OSP w Kozubszczyźnie za przeprowadzenie fantastycznych pokazów i zapewnienie bezpiecznej zabawy.
Słowa podziękowania kierujemy również do Nauczycieli oraz Wychowawców, którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci i zadbali o doskonałą atmosferę.
Dziękujemy Wam wszystkim za to, że 3 czerwca na twarzach naszych uczniów gościł bezcenny uśmiech! To był dzień pełen magii!
Bogata relacja fotograficzna dostępna pod linkiem: https://www.facebook.com/share/p/1L4rDJaP5u/
Wykaz materiałów edukacyjnych dla oddziałow przedszkolnych na rok szkolny 2026-2027




