×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów foto/2019/szachy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lego/motocykl oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy składa serdeczne podziękowania Rodzicom naszych uczniów - Państwu Bogumile i Tomaszowi Wróblewskim za udostępnienie dmuchanego placu zabaw. Sprawiliście Państwo dzieciom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy!

dzien

Z wielką radością informujemy o zakończeniu Gminnego Konkursu „ABC Społecznej Krucjaty Miłości Kardynała Stefana Wyszyńskiego” dla uczniów szkół podstawowych gminy Konopnica, organizowanego przez Szkołę Podstawową im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy. W naszym konkursie wzięło udział 17 osób, które przygotowały prezentacje multimedialne doskonale ilustrujące 10 kroków Społecznej Krucjaty Miłości opracowanych przez wielkiego Polaka Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Konkurs ten miał na celu m.in. uczczenie 18 rocznicy nadania Szkole Podstawowej w Konopnicy imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego, poznanie wpływu życia i działalności Kardynała na współczesne dzieje Polski i odkrywanie, że jego słowa są aktualne także i dzisiaj. W wykonanych pracach konkursowych uczniowie podkreślali wartości wolności, pracy i godności w życiu człowieka, ukazali wzorzec osobowy wybitnego Polaka, pokazali jak kształtować umiejętność dokonywania właściwych wyborów, których celem nadrzędnym jest dobro człowieka.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom Konkursu i ich opiekunom! Gratulujemy Laureatom i Wyróżnionym w konkursie. Oto lista nagrodzonych:
 
I miejsce: Anastazja Podleśna, SP Stasin
Kamil Owczarski, SP Konopnica
 
II miejsce: Amèlie Van Bulck, SP Zemborzyce
Nina Dobroczyńska, SP Radawiec
 
III miejsce: Aleksandra Frąk, SP Zemborzyce
Oliwia Zgierska, SP Konopnica