Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów foto/2022/stylicjaji oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów foto/2019/szachy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lego/motocykl oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

5 grudnia uczniowie klasy IV i V z okazji Mikołajek udali się na wycieczkę, która łączyła w sobie elementy edukacji i rozrywki. Najpierw dzieciaki uczestniczyły w warsztatach matematycznych, które prowadziło Koło Dydaktyków MaFiI z Wydział Matematyki Fizyki i Informatki UMCS. Następnie wszyscy zasiedli w kinowych fotelach, aby obejrzeć film "Świąteczny cud". Tak spędzony dzień był odskocznią od codziennej nauki i okazją do integracji.
Bajkowe Mikołajki, to tytuł akcji zorganizowanej przez Grupę Pomocy Humanitarnej PCK w Lublinie, skierowanej do dzieci przebywających w szpitalu. Uczniowie naszej szkoły włączyli się w tę akcję i przygotowali dla swoich rówieśników piękne kartki świąteczne z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.
Warto czynić dobro!
30 listopada ośmioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w Gminnych Zawodach Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Konopnica w Stasinie. Walka o podium toczyła się w dwóch kategoriach: pierwsza to uczniowie klas 4-6, a druga to młodzież klas 7-8 oczywiście osobno dla chłopców i osobno dla dziewcząt.
W kategorii 7-8 dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Antonina Mazurek, drugie zaś Katarzyna Sidorowicz, uczennice naszej szkoły.
W kategorii 7-8 chłopców pierwsze miejsce zajął Michał Palak, drugie zaś Alan Ziółkowski, uczniowie naszej szkoły.
W kategorii 4-6 dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Alicja Szabat, drugie zaś Emilia Pieczonka, uczennice naszej szkoły.
W kategorii 4-6 chłopców pierwsze miejsce zajął uczeń szkoły w Motyczu. Reprezentujący naszą szkołę Maciej Gajowiak zajął trzecie miejsce, a Szymon Czarnecki otarł się o podium.
Można by powiedzieć, że uczniowie naszej szkoły rozbili bank, ponieważ w poszczególnych kategoriach zajęli całe podium.
Szkole w Stasinie dziękujemy za przygotowanie zawodów. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Z ogromną radością powitaliśmy zwycięzcę 14. edycji programu "Mam Talent" Miłosza Bachonko. Społeczność szkolna z uznamiem i gratulacjami przywitała swojego kolegę, który nie krył zaskoczenia, wzruszenia i radości. Raz jeszcze gratulujemy Miłoszowi sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej karierze muzycznej!
Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły zbiórkę darów dla Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie. Zebrane słodycze, zabawki i artykuły plastyczne zostaną spakowane przez wolontariuszy. 6 grudnia, w budynku Manii Skakania, Mikołaj rozda je dzieciom z rodzin na co dzień korzystających z Kuchni Brata Alberta w Lublinie.
W imieniu obdarowanych dzieci dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy wsparli tę szlachetną akcję.