×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów foto/2019/szachy oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lego/motocykl oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wiosenne prace uczniów klasy 1B.

#laboratoriumprzyszłości #naukaprzezzabawę


W naszej szkole, 16 marca 2023 roku, odbył się konkurs matematyczny „Kangur”. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem, wielu uczniów chętnie wzięło udział, za co w podziękowaniu dostali drobny upominek. Trzymamy kciuki za uczestników i czekamy na rozstrzygnięcie konkursu!

Dnia 14 marca, świętujemy Dzień Liczby Pi. W ramach obchodów tego święta uczniowie klasy VII wybrali się wraz z wychowawcą oraz nauczycielem matematyki, na Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS, aby wziąć udział w wykładach i warsztatach matematycznych.
Dziękujemy również Kołu Dydaktyków MaFiI za świetne warsztaty.


Dnia 13 marca 2023 roku w świetlicy Urzędu Gminy Konopnica przeprowadzone zostały gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Turniej ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek powstania pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, poznawania tradycji, historii i organizacji ochrony przeciwpożarowej. W eliminacjach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali : w kategorii klas I – IV Dominik Burzak z klasy IV oraz w kategorii klas V – VIII Paweł Łaszcz z klasy VIII. Dominik zajął w swojej kategorii III miejsce a Paweł zajął II miejsce. Puchary, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy uczestnikom turnieju wręczyli: Wójt Gminy Konopnica - p. Mirosław Żydek oraz p. Tomasz Wójcik komendant Gminny OSP. Do powiatowego etapu Turnieju zostali zakwalifikowani zdobywcy dwóch pierwszych miejsc z każdej grupy wiekowej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a przyszłym reprezentantom życzymy wielu sukcesów w dalszych zmaganiach.