Gminny Turniej Przedszkoli
21 maja w Szkole Podstawowej w Motyczu odbył się Gminny Turniej Przedszkoli pod hasłem „Życie na wsi”. W wydarzeniu wzięły udział dzieci z grupy 4-5 i 6-latków: Maja Krusińska, Agata Gągoł, Zuzanna Wolińska oraz Wiktoria Szubartowska, które godnie reprezentowały naszą szkołę.
Podczas turnieju uczestnicy mierzyli się z zadaniami sprawdzającymi wiedzę o życiu na wsi. Dotyczyły one między innymi zwierząt gospodarskich, pracy rolnika oraz zasad bezpieczeństwa. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i bardzo dobrze poradziły sobie ze wszystkimi wyzwaniami przygotowanymi przez organizatorów.
Na zakończenie na wszystkich uczestników czekały puchary oraz upominki, które były miłym podsumowaniem wspólnej rywalizacji i zaangażowania dzieci.
Zawody w Piłce Nożnej klas 7-8 Dziewcząt i Chłopców o Puchar Wójta Gminy Konopnica
W dniu 26 maja 2026r. w Szkole Podstawowej w Zemborzycach Tereszyńskich nasi chłopcy i dziewczęta z klas 7-8 wzięli udział w zawodach międzyszkolnych piłki nożnej Gminy Konopnica. Uczniowie podczas turnieju walczyli o Puchar Wójta Gminy Konopnica.
Wśród dziewcząt naszą szkołę reprezentowały:
1. Bachonko Karolina kl.7
2. Korżan Jagoda kl.7
3. Holchuk Anna kl.7
4. Majczak Adelia kl.6
5. Bożek Wiktoria kl.6
6. Całka Zuzanna kl.6
7. Piwnicka Maja kl.6
8. Dudzik Julia kl.6
Dziewczęta zajęły III miejsce. Gratulujemy.
Wśród chłopców naszą szkołę reprezentowali:
1. Czarnecki Szymon kl.8
2. Owczarski Kuba kl.8
3. Sędłak Kacper kl.7
4. Chomicki Aleksander kl.7
5. Sałaga Franciszek kl.7
6. Stelmaszek Jakub kl.7
7. Witkowski Filip kl.6
8. Pytlak Filip kl.6
Chłopcy zajęli III miejsce. Gratulujemy.
Wśród dziewcząt naszą szkołę reprezentowały:
1. Bachonko Karolina kl.7
2. Korżan Jagoda kl.7
3. Holchuk Anna kl.7
4. Majczak Adelia kl.6
5. Bożek Wiktoria kl.6
6. Całka Zuzanna kl.6
7. Piwnicka Maja kl.6
8. Dudzik Julia kl.6
Dziewczęta zajęły III miejsce. Gratulujemy.
Wśród chłopców naszą szkołę reprezentowali:
1. Czarnecki Szymon kl.8
2. Owczarski Kuba kl.8
3. Sędłak Kacper kl.7
4. Chomicki Aleksander kl.7
5. Sałaga Franciszek kl.7
6. Stelmaszek Jakub kl.7
7. Witkowski Filip kl.6
8. Pytlak Filip kl.6
Chłopcy zajęli III miejsce. Gratulujemy.
Mali odkrywcy w Parku Jurajskim!
21 maja uczniowie klas I i II uczestniczyli w wycieczce do Bałtowa, położonego w Parku Jurajskim. Celem wyjazdu było poznanie atrakcji edukacyjno-przyrodniczych oraz integracja uczniów. Podczas wycieczki dzieci odwiedziły Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski, Adventure Planet oraz Sabatówkę. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia wielu gatunków zwierząt w warunkach zbliżonych do ich naturalnego środowiska, co wzbudziło duże zainteresowanie i dostarczyło wielu pozytywnych wrażeń.
Wycieczka przebiegła w miłej atmosferze, a uczniowie wrócili zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia oraz wiedzę przyrodniczą.
Wycieczka przebiegła w miłej atmosferze, a uczniowie wrócili zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia oraz wiedzę przyrodniczą.
Szkolny Turniej Szachowy
Zapraszamy do wzięcia udziału w Szkolnym Turnieju Szachowym, będącym jednocześnie kwalifikacjami do turnieju gminnego:
Klasy 1-3 - 8 czerwca (poniedziałek) 2026 r. godz. 9.00
Klasy 4-8 - 10 czerwca (środa) 2026 r. godz. 9.00
Dodatkowe informacje: p. Małgorzata Cygan i p. Krzysztof Nowak






